0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri EN
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
EN
0 850 259 00 61Müşteri Hizmetleri
OTOYOL ACİL YARDIM HATTI
KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kuzey Marmara Otoyolu olarak; mevcut otoyol ağlarının devamı niteliğindeki güzergahımızla, otoyol kullanıcılarımıza güvenli, konforlu, son teknolojiye uygun, ekonomik, ilgili tarafların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan otoyol hizmetleri sunmayı taahhüt etmekteyiz.

Bu amaçla;

Karayolu işletmeciliği mevzuatlarına uygun olarak güvenli sürüş için gerekli sistemleri kurar, en yüksek seviyede trafik güvenliği sağlarız.

Otoyol kullanıcılarımızın ve çevre halkının artan beklentilerini, güvenli sürüş için gerekli şartlardan vazgeçmeden, mevcut koşulları iyileştirerek, en yüksek kalitede hizmet sağlamaya çalışırız.

Kaynakları akılcı ve en yüksek verimle kullanarak, sürekli iyileşmeye bağlı uygulamalara hızlı geçiş sağlarız.

Hedeflerimize ulaşmak için en önemli faktörün nitelikli insan kaynağı olduğu bilincindeyiz. Bu sebeple eğitim faaliyetlerimiz ile kalite bilincine sahip personelimizin performansını ve memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunuruz.

Otoyol işletme ve bakım faaliyetlerimizi gerçekleştirirken son teknolojiye sahip araçlar kullanır ve bu alanda örnek bir kuruluş olmayı hedefleriz.

Uluslararası standartlara uygun kalite yönetim sistemimiz ile sürekli iyileşme ve gelişmeye açık uygulamalarda bulunur; bu uygulamaları ölçülebilir, ulaşılabilir ve izlenebilir hedeflerle gerçekleştiririz.

KURUMSAL